Nocowanka 1 GZ „Chochliki”

Opublikowane przez Arkadiusz Tomczuk w dniu

„Chochliki” cały rok ciężko pracowały, więc ostatnią nocowankę spędziły na wspólnej zabawie. Zuchy dzielnie pomagały swoim druhnom. Okazało się, że druhny Ania, Weronika i Natalia mają tylko po dwie ręce 🙂 i trzeba było samodzielnie zrobić sobie kanapkę, albo umyć po sobie talerzyk. W środku nocy Zuzanna i Maciej złożyli Obietnicę Zuchową, a zbiórka zakończyła się wręczeniem pierwszych *** w naszej Gromadzie. Ich zdobywcą został Łukasz! Pod koniec nocowanki zuchy otrzymały plakietkę Gromady zaprojektowaną przez druhnę Natalię, a ufundowaną przez tajemniczego sponsora. Nie zabrakło też słodkiego upominku dla wszystkich. Już za tydzień „Chochliki” wyruszają na kolonię do Stegny.

Życzymy wspaniałych wakacji!!

Kategorie: Aktualności