Odkrywanie Dobrej Energii w Jezierzanach to motyw przewodni pikniku dla przyjaciół Dolnego Śląska. Harcerze z powiatu legnickiego zapraszają do tego wyjątkowego miejsca w Gminie Miłkowice w niedzielę 8 października 2023 r. w godzinach 10.00-16.00. Wstęp wolny! Parking darmowy!!

Dzięki właścicielowi Krainy Dobrej Energii będziemy obchodzić Święto Dolnego Śląska w tym nieodkrytym jeszcze przez wszystkich miejscu. Z okazji 25-lecia województwa dolnośląski samorząd postanowił rozciągnąć obchody na cały październik https://umwd.dolnyslask.pl/aktualnosc/single-view/artykul/wojewodztwo-dolnoslaskie-ma-juz-25-lat-1/

A nasze wydarzenie jest jedną z ponad 200 inicjatyw ogłaszanych sukcesywnie na stronie https://dolnyslask25lat.pl/

W Jezierzanach m.in. poczęstujemy gości pyszną grochówką, zaprosimy do samodzielnego upieczenia ciasta na ognisku.

Nabyte kalorie będzie można spalić na ściance wspinaczkowej, czy podczas rodzinno-drużynowego turnieju w dwa ognie i w innych konkurencjach sprawnościowych.

Dzięki Poczcie Harcerskiej “Szaniec” co najmniej 100 osób będzie mogło za darmo wysłać kartkę z Jezierzan do kogoś znajomego. Miłośnicy historii zobaczą wystawę poświęconą krzyżowi harcerskiemu na przestrzeni ostatnich 100 lat działalności ZHP.

Łącznościowcy pokażą, że można komunikować się bez telefonów komórkowych. A Strzelcy zapewnią możliwość sprawdzenia celności z broni ASG. Zapraszamy także wędkarzy, ale to co złowią muszą wrzucić z powrotem do wody Uśmiech

Na pamiątkę z pikniku będzie można zabrać samodzielnie stworzone mydełko lub pomalowaną własnoręcznie torbę. Ale można też wrócić do domu z pomalowaną przez nas twarzą albo ze zdjęciem z Kubusiem Puchatkiem.

To jeszcze nie wszystkie atrakcje! Aby się o tym przekonać warto zaplanować w niedzielę 8 października 2023 r. przyjazd do Jezierzan. Oficjalny adres Krainy Dobrej Energii to Jezierzany 3k, 59-222 Jezierzany.

Nie pobieramy żadnych opłat. Ale każdy zadowolony uczestnik może wesprzeć nasze Zrzutki na stronie www.legnica.zhp.pl

Gdyby chcieli nas odwiedzić kandydaci w wyborach lub ich komitety to zapraszamy, ale dopiero po zasileniu Zrzutek Uśmiech

PROJEKT DOFINANSOWANO Z BUDŻETU SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO W RAMACH OBCHODÓW ŚWIĘTA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO

Hufiec ZHP w Legnicy
https://www.facebook.com/LegnicaZHP

Kategorie: Aktualności