Bieg Tropem Wilczym w Chojnowie

Opublikowane przez Maria w dniu

Media szeroko zrelacjonowały Bieg Tropem Wilczym w Legnicy, zatem rozpoczniemy od informacji o pierwszym takim wydarzeniu w historii Chojnowa, które odbyło się z inicjatywy ZHP.

Bieg w Chojnowie odbył się dzięki ogromnemu zaangażowaniu Chojnowskiej Drużyny Strzeleckiej oraz partnerstwu miasta Chojnów, radnego Grzegorza Gapskiego i mecenatowi Starosty Legnickiego Adama Babuśki. List od Prezydenta RP do uczestników odczytała senator Dorota Czudowska, a Apel Poległych poprowadził Czesław Dul. Gościliśmy przedstawicieli Wojskowego Centrum Rekrutacji z Głogowa i tamtejszego 162 Batalionu Lekkiej Piechoty WOT. Strażacy z Rokitek przygotowali pieczone jabłka. Nie zabrakło gorącej grochówki. Chętni pobiegli jeszcze w drugim biegu na dystansie 5 km. Wyrażamy zgodę na pobieranie i publikowanie zdjęć.

Kategorie: Aktualności