Szanowni Państwo! Otrzymaliśmy od współorganizatora Biegu prośbę o zmianę godziny jego startu z 12.00 na 10.00. Prośba oparta jest o opinie Policji i służb miejskich. Ich zdaniem niekorzystne jest zazębienie się dwóch wydarzeń tj. Biegu i meczu ekstraklasy z udziałem Miedzi Legnica.

W związku z tym biuro Biegu rozpocznie pracę o godz. 8.30. A sam Bieg rozpocznie się o godz. 10.00. Mamy nadzieję, że to nie przeszkodzi Państwu w udziale w Biegu. Jeśli jednak tak, to prosimy o kontakt mailowy na adres legnica@zhp.pl celem zwrotu opłaty za zamówiony pakiet startowy. I przepraszamy za kłopot.

Być może okaże się, że zmiana godziny ułatwi komuś podjęcie decyzji o udziale w Biegu. Dlatego ogłaszamy przedłużenie terminu zgłoszeń do piątku, 3 marca br. Oczywiście przez formularz na naszej stronie.

Podgląd obrazu
Kategorie: Aktualności